Call of Juarez 2 poradnik: 1 rozdział


Call of Juarez 2Idź przed siebie, aż dojdziesz do wody i skał, wciśnij spację, żeby skoczyć i dostać się na drugą stronę. Jeśli wpadniesz, po prostu wespnij się.

Idź w kierunku wzgórza i poszukaj drogi na dół. Staraj się robić małe kroki i ślizgać się, aby unikać zranienia. W razie potrzeby, naciśnij „S”, żeby wyhamować. Gdy dojdziesz do suchego gruntu, idź w stronę farmy i przywitaj Jonesa, który cię wyrzuci.

Schowaj się za drzewami i naciśnij „Q” albo „E”, żeby się nachylić i zobaczyć co stary kombinuje. Kiedy Jones pójdzie naprawiać płot, przytrzymaj „CTRL”, żeby się przekraść za krzakami. Poczekaj, aż wróci do pracy i wtedy przekradnij się za stodołę.

Znajdź skrzynkę i naciśnij „F” by ją podnieść. Potem umieść skrzynkę w oznaczonym miejscu (ponownie naciskając „F”). Wskocz na skrzynkę, wciśnij spację i „W”, żeby wspiąć się na dach stodoły.

Podejdź do skrzynki, otwórz ją, weź broń i amunicję. Odbezpiecz broń (naciskając „R”) i idź do Jonesa. Poćwicz strzelanie do butelek. Przejdź koło Jonesa i idź dalej ścieżką. Miej broń w pogotowiu.

Zza krzaków wyskoczy wilk – zabij go. Potem zeskocz. Pojawi się loading screen.
Idź przed siebie, do mostu. Spotkasz się z szeryfem – każe ci oddać broń. Zrobisz to naciskając „BACKSPACE”.

Idź dalej, aż dotrzesz do miejskiego rynku i skręć w prawo. Pojawi się nowa scenka, z Suzy w roli głównej. Wejdź do środka saloonu i idź na piętro. Clyde cię wyrzuci, musisz znaleźć inną drogę. Wyjdź z saloonu i skręć w prawo. Znajdziesz tu małą alejkę.

Poczekaj na nową scenkę. Musisz znaleźć jakąś linę. Obróć się i zrób kilka kroków do przodu. Gra powinna zasugerować gdzie powinieneś iść. Skieruj się do stajni, weź bicz i wróć do alejki. Możesz wykorzystać go tutaj, ale nie jest to wymagane.

Wejdź na największą skrzynię. Wyjmij bicz, spójrz na okno Suzy. Musisz wycelować w jeden z czerwonych obiektów. Naciśnij prawy przycisk myszy. Upewnij się, że bicz jest poprawnie przyczepiony.

Trzymaj prawy przycisk myszy – dzięki temu będziesz poruszał się w stronę okna. Będąc pod nim naciśnij spację – wejdziesz do środka. Pojawi się krótka scenka. Suzy spróbuje zatrzymać bandytów. Masz minutę na znalezienie jej broni.

Broń jest w prawej szufladzie komody stojącej przy łóżku. Weź ją. Pojawi się bardzo intymna scenka. ;)

Bandyci włamią się do środka. Bron Suzy jest nienaładowana, musisz uciekać przez okno.

W tym miejscu zapisz grę.

Powiązane artykuły

Call of Juarez 2 – kody

Call of Juarez: Więzy Krwi to druga część westernowej strzelaniny autorstwa polskiej firmy Techland. Gracze jako bracia McCall przemierzają Dziki Zachód: biorą udział w wyprawie po legendarne złoto Juarez, podróżują od zdewastowanej wojną secesyjną Georgii aż po Azteckie ruiny w Meksyku. Uruchomienie konsoli W menu głównym wybierz opcję Exclusive Content. Pojawi się nowe okno, do którego można wpisać

1 komenatarz do “Call of Juarez 2 poradnik: 1 rozdział”

 1. ferrer:

  piekny opis przejscia coj 2.
  szacuneczek, ze komus sie chcialo napisac poradnik.
  szkoda, ze tylko 1 rozdzial…

  i w zwiazku z tym:
  wie ktos gdzie mozna znalezc opis dalszych rozdzialow call of juarez 2 wiezy krwi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *