Dragon Age 3 data premiery


Dragon Age 3

Już od dłuższego czasu świat obiegają plotki o kontynuacji znanej serii RPG. Dragon Age 3: Inkwizycja, bo to o nim mowa, jest już od ponad dwóch lat w produkcji. Pierwotnie potwierdził to jeden z dyrektorów kreatywnych pracujących nad produkcją na swoim koncie twitterowym.

Najnowszą aktualizację przyniosły targi E3, podczas których poinformowano, że premiera Dragon Age 3 zostanie przesunięta o rok.

Ostatnio pojawiły się kolejne spekulacje na temat ewentualnego przesunięcia daty premiery na rok 2015. Na szczęście, te informacje nie zostały potwierdzone.

Wszystko zmieniło się w tym roku. Proszę Państwa, premiera Dragon Age 3 Inkwizycja została w końcu oficjalnie ogłoszona!

Data premiery Dragon Age 3 Inkwizycja: 18 listopad 2014

Kup grę w najtańszej cenie

Powiązane artykuły

Dragon Age 2 data premiery

W pudełku amerykańskiego dodatku do popularnego rpga Dragon Age Przebudzenie można znaleźć kartkę z znanym już nam charakterystycznym czerwonym smokiem i datą. Trwają spekulacje, że jest to zapowiedź premiery Dragon Age 2. Sprawdź dokładną datę wydania tego tytułu.

4 komenatarze do “Dragon Age 3 data premiery”

 1. Kuczaj:

  Nooo :D czekamy z niecierpliwoscia. Mamy nadzieje ze bedzie to kolejna udana gra firmy BioWare. Jestem tez ciekaw Mass Effect 3, 2 przeszedlem chyba z 5x. :> Zobaczymy :)

 2. um:

  no w koncu to juz nie długo!

 3. LN:

  data chyba z rękawa wzięta:D najpierw się ucieszyłam po czym zobaczyłam datę dodania wiadomości:D Nie wiem czy jestem bardziej zła, że gry nie będzie na przełomie 1, 2 kwartał 2012 czy zezłościł mnie fakt niesprawdzenia daty dodania newsa.

 4. Marcin:

  Gdy przeszedlem mass effect 2 stwierdzilem ze to najlepsza gra w jaka gralem, ukazala sie 3 czesc, troszke sie zawiodlem. Mam nadzieje ze co do Dragon age 3 sie nie zawiode bo szkoda mi kolejnej sumy wydawac za cos z czego nie bede miec satysfakcji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *