Overlord 2 – porady: złoto


Tagi:

Overlord 2Pierwszy sposób na złoto w Overlord 2

Po zabiciu bossa Pająka w Everlight Temple wyjdź z pomieszczenia za pomocą windy. Kiedy odblokujesz Netherworld Gate wróć i otwórz sekretny pokój na szczycie schodów. Skrzynia w pokoju da Ci mniej więcej 1000 złota za każdym razem jak odwiedzisz pokój. Pamiętaj tylko, by za każdym razem przejść się do bramy, by zresetować mapę i skorzystać ze złota. Szczególnie warto iść do Nordburg Town Gate 3, bo po prawej stronie Tower Gate jest kilka kolejnych skrzyń. Kursowanie pomiędzy pokojem a Nordburg Town Gate 3 powinno w krótkim czasie rozwiązać problem ze złotem.

Drugi sposób na złoto w Overlord 2

Zniewól Nordberg i Everlight. Dzięki temu uzyskasz dostęp do dużych skrzyń złota, które spawnują się po resecie okolicy. Jeżeli zdominujesz kompletnie dane miasto, z każdej skrzyni uzyskasz za każdym razem 1000 sztuk złota.
Poruszaj się pomiędzy tymi miastami korzystając z teleportu – dzięki temu zbierzesz złoto i zresetujesz każdą z lokalizacji.

9 komenatarze do “Overlord 2 – porady: złoto”

 1. POMOCY !!!:

  [b]Fajny[/b] artykul

 2. dika:

  ale sie wszystkich ludzi zdominowac nie da a w skalogrodzie juz wiecej zabilem zato w swiatosławi tylko 2 zabilem i sie nie pojawiaja ani nic pomocy!

 3. Stagua:

  bez sensu to jak cholera bo za kazdym razem musze otwierac te drzwi.
  juz wole sie co chwile przenosic do skalkogrodu cz jakos tak po zdominowaniu paru wiesniakow a sami mi beda kase wykladac kolo teleportu…

 4. Matix:

  Aby podbic skalkogrod trzeba miec niebieskich!!! Oni ci popchaja tratwe ( lokalizacja nad jeziorem). Bedzie tam tez kamien co zwieksza hp. Światloslawo podbije sie gdy zniszczymy te domki letniskowe. Jesli zdominujemy mieszkancow oni beda produkowac energie zyciowa.

 5. mateusz:

  nie moge pszejsici tego co żucaję ogieni

 6. SDS:

  To bez sensu ciągle otwierać te drzwi… Lepiej już pójść do Skałkogrodu, zniewolić wieśniaków i brać kasę w każdych tam odwiedzinach. Ale jak komuś się chce tak robić to proszę :P

 7. LOLLE:

  MATIX – to odnaleźć wszystkich sługów i następnie iść do Skałkogrodu. Ale zawsze zostaje Światosławowia.

  Ciągle bez przerwy muszę otwierać te drzwi. BEZ SENSU

 8. grzegorz:

  zachęcam grać w overlorda 2

 9. Grzegorz:

  To bardzo fajna gra od lat 16

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *