Perfect World – handel [2]


Druga i ostatnia  część poradnika „Perfect World – handel”.

UWAGA! Wygląd okienek i nazwy mogą się nieznacznie różnić między różnymi wersjami.

II. Sklepik gracza

Po zalogowaniu odczekaj minutę (standardowy czas ustalony przez grę w ciągu którego nie można nic zmienić, ani wystawić sklepiku) zanim otworzysz sklepik.

1. Otwórz zakładkę Actions (E) i wybierzshop icon opcję: ustaw sklep (w PWI nazywa się: consignment shop, w PW MS – setting stall) – ikonka po prawej stronie.

2. Przeciągamy przedmiot do okienka sell lub buy, ustalamy cenę i ilość.  PW ShopPod okienkami kupna/sprzedaży wyświetli się koszt całościowy.

3. Można jednocześnie sprzedawać i kupować. Także ten sam towar. (technika typowych naciągaczy). Żeby to zrobić trzeba podzielić posiadany towar na 2 części. Przytrzymując klawisz Alt (wszystko jedno który) przeciągamy wybrany towar na wolne miejsce w inventory. Pojawi się okienko podziału – wybieramy ilość i zatwierdzamy.

4. Nadajemy nazwę (max. 13 znaków, łącznie ze spacjami).

5. Pod nazwą wyświetlana jest ilość złota w inventory. Clear służy do usunięcia przedmiotów z okienka. Poniżej MSG (Message) wyświetla wiadomości przesłane przez inne postacie. (Jako kupujący masz możliwość zostawienia komentarza – opcja na dole sklepiku).

6. Gdy zatwierdzimy ustawienia sklepiku, postać zmieni się w kotka. PW Shop Kotek jest domyślnym, bezpłatnym sklepikiem. Za pomocą przedmiotów z item shopu można zmienić jego wygląd. Zamknięcie okienka sklepiku lub wyprzedanie/wykupienie wszystkich towarów powoduje automatyczne zakończenie handlu i powrót do oryginalnej postaci. Dopóki postać się nie wyloguje, ustawienia sklepiku będą zachowane.

III. Wymiana (trade)

1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na postać, gdy pojawi się menu wybierz Trade.

2. Pojawi się okienko handlu i inventory. Przedmioty z inventory przeciągnij do dolnego okienka lub kliknij na ikonkę monet, jeśli chcesz przekazać złoto.

3. Kliknij Confirm, gdy upewnisz się, że przedmioty wymieniane są właściwe, a potem kliknij Trade by zakończyć wymianę.

PW Trade PW Trade

Powiązane artykuły

Lineage 2 ~ The 2nd Throne: Gracia Final ~

W opinii społeczności Lineage 2 jest to gra, od której można sobie zrobić krótszą lub dłuższą przerwę, ale do której zawsze się wraca. Powrót jest tym bardziej prawdopodobny im częściej i dobitniej powtarza się, że to koniec.

1 komenatarz do “Perfect World – handel [2]”

  1. online:

    nalezy sprawdzic:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *