Fallout Shelter pomoc i poradnik

Poradnik do Fallout Shelter


fallout_shelterOd 2 miesięcy gra mobilna Fallout Shelter dostępna jest na iOS, dzisiaj z kolei będzie jej premiera na smartfonach z systemem Android.

W związku z tym dla zainteresowanych garść porad jak zarządzać Kryptą.

Fallout Shelter poradnik

  • Ze względu na rajdy trzeba koniecznie uzbroić kilku mieszkańców Krypty i postawić na warcie przy wejściu do Schronu. Warto również zainwestować we wczesne ulepszenie wrót do Schronu.
  • Obsadzaj mieszkańców na stanowiskach, które wynikają z ich statystyk. Jeżeli nie jesteś pewien, sprawdzaj ich współczynnik produktywności. Nie zapomnij również o uzbrojeniu ich w przypadku odpowiednich profesji!
  • Nie dodawaj zbyt dużo pomieszczeń na początku gry – staraj się to robić w zrównoważony sposób, dbając o to, by zawsze mieć obsługę do dodanych pomieszczeń.
  • Zadania opłaca się wypełniać na bieżąco ze względu na cenne nagrody (kapsle lub lunchboxy). Jeżeli nie jesteś pewien gdzie je znaleźć – kliknij w ikonkę Pip-Boy’a.
  • Zwiększenie populacji Krypty najłatwiej zrealizować przez umieszczenie dwóch mieszkańców Krypty w pomieszczeniu mieszkalnym. Wysoka charyzma sprzyja schadzkom :)
  • Nowe pomieszczenia można odblokowywać dzięki uzyskaniu odpowiedniej ilości mieszkańców Krypty. Nie przesadź jednak ze zbyt gwałtownym powiększaniem populacji.

Powiązane artykuły

Fallout 3

Fallout 3 to powrót legendy. Jednym słowem: gra obowiązkowa. Dobrze ceniona seria gier RPG zbudowała wokół siebie niezwykle aktywną grupę fanów. Nic więc dziwnego, że informacja o kontynuacji serii zelektryzowała graczy i Fallout 3 była jedną z najbardziej oczekiwanych gier 2008 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *