5/5 - (1 vote)

Szczęście to niezwykle silny sojusznik podczas typowania wyników nadchodzących wydarzeń sportowych. Jednak, nawet tak ważne wsparcie nie może równać się z potencjałem sprawdzonych strategii, wykorzystywanych w zakładach bukmacherskich. Istnieje bowiem kilka zweryfikowanych metod działania, które zwiększają szansę na wygraną, bez utraty odczuwania sportowych uniesień. Jakie to techniki?

Strategia dla nowicjuszy

Dzisiejsze zestawienie rozpoczyna się od metody dedykowanej osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Brak doświadczenia i wprawy nie musi oznaczać zgody na nieuzasadnioną stratę pieniędzy, a wykorzystanie już opracowanej strategii typowania może wpłynąć na skuteczność losów.

Pierwszym przykładem jest zatem zastosowanie stawki płaskiej, czyli niezwykle popularnej i bezpiecznej metody wśród miłośników zakładów bukmacherskich. Mechanizm ten łączy w sobie prostolinijność wdrożenia oraz asekurację środków, co jest szczególnie ważne w przypadku świeżych graczy.

System stawki płaskiej, nazywany flat bettingiem, oznacza bowiem realizację zakładów na podstawie niezmiennej wysokość kwoty. Decydując się na grę w modelu stawki płaskiej, gracz musi w pierwszej kolejności zdefiniować skalę środków przeznaczonych na rozgrywkę.

Dopiero wtedy śmiałek wyznacza wspomnianą już stałą stawkę, która powinna sięgać pułapu do 5% wcześniej wyznaczonego zakresu. W konsekwencji, stawka płaska nie zmienia się, bez względu na okoliczności gry lub wskaźnik kursu. Co ważne, system należy regularnie aktualizować, a jego skuteczność warto poddawać weryfikacji.

Sporym plusem strategii jest intuicyjność, ale również możliwość rozwoju umiejętności opanowania i spokoju, niezależnie od zmieniających się warunków. Flat betting pozwala także na kontrolowane poznawanie mechanizmu funkcjonowania zakładów bukmacherskich. System ma również jedną wadę, a mianowicie niski poziom wygranych.

Strategia dla doświadczonych

Czas zatem przejść do bardziej zaawansowanych i rozwiniętych metod obstawiania, czego świetnym przykładem może być właśnie stawka modelowana. Należy podkreślić, że efektywność tej metody w dużym stopniu zależy od samego użytkownika. Dlaczego?

W tym przypadku warto rozpocząć projektowanie strategii od określenia maksymalnej stawki zakładu, jaką jesteśmy skłonni poświęcić. Kolejnym krokiem jest podzielenie takiej puli na mniejsze jednostki i przypisanie ich do wyników konkretnych meczów.

Jednak, każdy typ powinien zostać poprzedzony rzetelną i dokładną analizą prawdopodobieństwa rezultatu. Do wyników wyróżniających się większym potencjałem wystąpienia przypisuje się jednocześnie większą ilość samych jednostek.

Chociaż sama struktura stawki modelowanej jest stosunkowo prosta, wyższy stopień zaawansowania przyznany jest właśnie za kompetencje samego użytkownika. Ten musi się bowiem wykazać sporą wiedzą na temat dyscypliny, drużyn, a nawet historii dawnych rozgrywek, aby trafnie oszacowań wynik spotkania.

Underdog

Trzecia propozycja jest doskonałym kompromisem pomiędzy doświadczeniem oraz okazją do wygranej. Siła taktyki zawarta jest w samej nazwie, gdyż ten system bukmacherski polega obstawianiu zwycięstwa drużyny, która według kursu jest skazana na porażkę.

Strategia ta jest bardzo ryzykowna, ale także prosta, a w przypadku sukcesu – zyskowna. Bez względu na wybór metody, zakłady bukmacherskie wymagają praktyki, testów i wprawy. W osiągnięciu tych elementów z pewnością pomogą nam mobilne narzędzia do typowania, takie jak aplikacja superbet.